Aster frikartii jungfrau

Vanwege leveringsproblemen is dit product tijdelijk niet te bestellen. We verwachten de tuinplanten in het najaar weer op voorraad . Aster x frikartii ‘Jungfrau’ bloeit rijkelijke met lilapaarse bloemen in het najaar. De bloemen van Aster x frikartii ‘Jungfrau’ zijn iets kleiner dan van . De Aster frikartii ‘Jungfrau’ (Aster) is zeer geschikt voor de siertuin.

Ze heeft opvallend bla bloei, of vorm en laat zich eenvoudig combineren. Aster x frikartii ‘Mönch’ is een fraaie herfstaster met een opvallend rijke bloei.

De bloemen van Aster x frikartii ‘Mönch’ zijn. De Aster frikartii ‘Jungfrau’ (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele blauwe bloemen . Aster frikartii ‘Jungfrau’ Mooie borderplant, lichter van kleur dan Moench De gemiddelde hoogte is cm. Bent u op zoek naar Aster x frikartii ‘Jungfrau’?

De Aster x frikartii ‘Jungfrau’ is ook wel bekend als Aster. Deze Asteraceae heeft een maximale hoogt van . Aster frikartii ‘Jungfrau’ – Aster met foto’s en info over hoe stekken, zaaien, vermeerderen, wanneer bemesten. Plantengids met uitgebreide informatie over de Aster x frikartii ‘Jungfrau’.

Deze vaste plant heeft de nederlandse naam Aster.